DZIANINY SPORTOWE

Dzianiny nasze powstają w oparciu o najnowsze trendy światowego wzornictwa, jak i sprawdzone technologie produkcyjne. Mając na uwadze specyficzne wymogi  jakie charakteryzują poszczególne dyscypliny sportowe, produkty nasze cechuje:

  • Higroskopijność – przędze jak i impregnacje zastosowane w naszych wyrobach powodują uczucie świeżości i komfortu użytkowania.
  • Paroprzepuszczalność – odpowiednio dobrany splot powoduje zwiększenie powierzchni parowania co intensyfikuje proces odprowadzania wilgoci.
  • Doskonałe nakładanie wizualizacji – wszystkie dzianiny w białym kolorze mogą być użyte do druku sublimacyjnego.
  • Wytrzymałość – odpowiedni splot połączony z przędzą o podwyższonej wytrzymałości stanowi barierę ochronną dla odzieży w takich sportach jak hokej czy football amerykański.
  • Szeroka gama kolorystyczna – pozwala na szybką realizację nawet najbardziej wyszukanych zleceń.

Surowiec wykorzystywany do produkcji naszego asortymentu spełnia wysokie standardy, co pozwala na wytworzenie produktu najwyższej jakości. Oprócz dzianin produkowanych ze zwykłych przędz poliestrowych, w naszej ofercie znajdują się wyroby z przędz funkcyjnych takich jak: Coolmax, ThermoCool, THERMOLITE, Trevira. Wyroby finalne wytworzone z naszych dzianin gwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania, są niezbędnym elementem satysfakcji klienta i zaspokojenia jego potrzeb.

Mamy nadzieję, że nasza oferta skłoni Państwa do nawiązania współpracy.